Un stelist s-a luat la cearta cu un jandarm dupa meciul cu Argentina: "Pai daca eu vreau sa ies pe aici?" VIDEO

Data publicarii: Joi 06 Martie 2014, 21:45
Data actualizarii: Joi 06 Martie 2014, 21:41

►Ziua Mamei de Bataie - sambata 8 martie! CroCop - Bonjasky, ora 23:00 IN DIRECT Sport.ro si Voyo.ro!

Tatarusanu a dat azi de baut. Nu pentru ca a scapat fara gol din duelul cu Messi, ci pentru ca a devenit tata. Un stelist de nationala s-a certat cu jandarmii.

"Cred cs cel mai important pentru Tatarusanu este ca astazi a devenit tatic, prietena sa nascand un baiat. E important si că nu a luat gol aseară cu Argentina, unde a apărat 45 de minute şi a salvat dintr-o situaţie grea", a spus Reghecampf, la DigiSport.

Ciprian Tatarusanu a apărat 45 de minute în partida amicală cu Argentina, terminată la egalitate, scor 0-0, pe Arena Naţională.

Cei trei marcatori ai Romaniei cu argentina la mondiale, Hagi, Balint si Ilie Dumitrescu au vazut meciul impreuna. Chipciu a plecat nervos de la stadion. Un jandarm l-a suparat.