VIDEO | Poli Iasi a MARCAT golul de 2-1, iar la cateva secunde nocturna s-a STINS! Imagini incredibile! Incaierare generala a fotbalistilor pe teren

Poli Iasi Viitorul Constanta Superliga
Data publicarii: Duminica 01 Noiembrie 2020, 20:15
Data actualizarii: Duminica 01 Noiembrie 2020, 21:35

Partida dintre Poli Iasi si Viitorul a intarziat din cauza problemelor cu nocturna.

Viitorul a dominat prima repriza impotriva celor de la Poli Iasi, dar jucatorii lui Pancu au venit mult mai montati dupa pauza. In minutul 51 iesenii au egalat prin Zajmovic, iar la cateva minute gazdele au preluat conducerea.

La cateva secunde de la golul al doilea, nocturna s-a stins si a urmat o incaierare generala a jucatorilor. Fotbalistii de la Viitorul s-au indreptat catre central cerandu-i sa opreasa partida, iar dupa asta a iesit o incaierare generala. Arbitrul a hotarat la scurt timp sa opreasca partida.