Otelul viseaza din IAD la Champions League! Silviu Ilie a luat rosu pentru un atac CRIMINAL! L-a bagat pe Ronny in spital:

Dorinel Munteanu CFR Cluj Otelul Galati Superliga
Data publicarii: Vineri 09 Septembrie 2011, 22:15
Data actualizarii: Vineri 09 Septembrie 2011, 22:17

Galatiul traieste un cosmar inaintea debutului in Champions League!

Dorinel isi dorea o victorie mare inaintea celor mai importante meciuri din istoria clubului, dar a avut parte de o prima repriza de cosmar!

Sergiu Costin a gresit in minutul 1 si Weldon nu l-a iertat. I-a luat mingea si i-a pasat perfect lui Ronny, care a facut 1-0.

Otelul a urcat in atac, insa Beto n-a avut probleme la suturile lui Giurgiu si Antal.

In minutul 33, lui Dorinel nu i-a venit sa creada ce vede. Silviu Ilie l-a atacat cu talpa, inexplicabil, pe Ronny, si Istvan Kovacs l-a trimis la vestiare pe jucatorul de nationala al Galatiului! Ronny a fost transportat de urgenta la spital!