"Ne distram cu stenogramele. Nu e nimic rau sa motivezi pe cineva" Ce crezi?
"Nu vreau sa comentez ce zice Becali, tin minte meciul si a fost unul greu!"
"Eu cred ca stimularile sunt ok, nu spun ca ar trebui sa se practice, dar nu vad nicio infractiune daca motivezi pe cineva sa joace corect", a incheiat Gabi Muresan
Urmăriți SPORT.RO și pe Google News