sepsi Academica Clinceni Liga I Superliga Moment INCREDIBIL la SEPSI - ACADEMICA CLINCENI! Arbitrul a refuzat un penalty CLAR celor de la Sepsi! Faza care l-a facut pe Leo Grozavu sa isi iasa din minti
Data publicarii: Marti 10 Decembrie 2019, 17:06
Data actualizarii: Marti 10 Decembrie 2019, 17:10

Arbtirul a refuzat celor de la Sepsi un penalty clar ca lumina zilei.

Meciul dintre Sepsi si Academica Clinceni s-a reluat astazi din minutul 15 dupa ce ieri a fost amanat din cauza conditiilor meteo nefavorabile. La pauza scorul a fost 0-0. In minutul 55 al partidei, fundasul celor de la Clinceni, Matei a facut un hent clar in careu, insa arbitrul nu a dictat lovitura de la 11 metri, fapt ce a declarat furia jucatorilor si a lui Leo Grazovau. Un minut mai tarziu, Sepsi a reusit sa deschida scorul prin Stefanescu cu o executie frumoasa la coltul lung.

• Moment INCREDIBIL la SEPSI - ACADEMICA CLINCENI! Arbitrul a refuzat un penalty CLAR celor de la Sepsi! Faza care l-a facut pe Leo Grozavu sa isi iasa din minti