Nici nu a plecat bine ca MM Stoica i-a gasit deja INLOCUITOR lui Dennis Man! Ce a postat dupa meciul cu Poli Iasi

MM Stoica Dennis Man FCSB Liga 1 Superliga MM Stoica l-a gasit pe inlocuitorul lui Dennis Man! Postarea oficialului de FCSB
Data publicarii: Sambata 30 Ianuarie 2021, 23:49
Data actualizarii: Duminica 31 Ianuarie 2021, 00:59

Octavian Popescu continua sa uimeasca Liga 1 cu evolutiile sale.

FCSB a castigat in fata lui Poli Iasi cu 3-1, sambata seara, iar Octavian Popescu a reusit sa marcheze primul lui gol in Liga 1. Jucatorul in varsta de 18 ani si-a inceput recitalul in minutul 25 cand i-a pasat decisiv capitanului Tanase, care a reusit sa deschida scorul. In minutul 90, fostul jucator al Craiovei a spart gheata si a marcat golul 3 al FCSB-ului in victoria cu Poli Iasi, dupa o pasa venita de la Olimpiu Morutan.

Dupa plecarea lui Man la Parma, FCSB a pierdut un jucator esential, dar MM Stoica considera ca Popescu va putea sa il inlocuiasca. Oficialul echipei a scris pe Instagram ca atat Man cat si Popescu au marcat pentru FCSB, la varsta de 18 ani, impotriva lui Poli Iasi.

• MM Stoica l-a gasit pe inlocuitorul lui Dennis Man! Postarea oficialului de FCSB

Dupa aceasta victorie, FCSB este lider solitar in Liga 1 cu 45 de puncte, fiind la 4 puncte distanta de locul secund ocupat de CFR.