Martin Tudor, macinat de problemele personale! Fostul portar trecuse printr-un divort care a lasat semne adanci
![Martin Tudor, macinat de problemele personale! Fostul portar trecuse printr-un divort care a lasat semne adanci martin tudor](https://res.sport.ro/assets/sport/2020/03/30/image_galleries/697914/martin-tudor-macinat-de-problemele-personale-fostul-portar-trecuse-printr-un-divort-care-a-lasat-semne_1_size6.jpg)
Martin Tudor a incetat din viata astazi, la doar 43 de ani, in urma unui infarct.
Martin Tudor a fost macinat de divortul prin care a trecut acum 5 ani de zile, lucru care a contribuit la problemele de sanatate ale fostului portar, anunta cei de la Fanatik.
Potrivit sursei citate, problemele familiale l-au consumat foarte mult pe fostul portar al stelistilor, care a fost afectat de separarea de catre cei doi copii ai sai, acum in varsta de 13 ani (baiatul) si 19 ani (fiica).
Martin Tudor le-a lasat casa sotiei si copiilor, iar el s-a mutat recent la prietena sa, din Resita, unde si-a dat ultima suflare.
Apropiatii fostului portar povestesc ca acesta era in continuare foarte afectat de divortul de mama copiilor sai, iar in ciuda faptului ca a incercat sa isi refaca viata de doua ori, inca suferea foarte mult.
Prietenii acestuia au spus ca ambele femei cu care a trait dupa divort au dorit sa se casatoreasca cu el, insa Martin le-a refuzat de fiecare data.
Urmăriți SPORT.RO și pe Google News