Voluntari 0-3 Gaz Metan Medias! Faza SUPERBA pentru golul de 3-0! De la 21:00 e Astra - Viitorul

Liga 1 Academica Clinceni Dinamo FCSB Hermannstadt Superliga
Live Blog
Etapa a 6-a
Data publicarii: Luni 19 August 2019, 17:57
Data actualizarii: Luni 19 August 2019, 19:51

Comentam impreuna toate rezultale din etapa a 6-a din Liga 1 pe www.sport.ro, Facebook/Sport.ro si in aplicatia de mobil Sport.ro

17:57 19 Aug

FC VOLUNTARI 0-3 GAZ METAN MEDIAS

min 55: Centrare a lui Velisar de pe partea stanga, Bus trimite cu capul in bara!!!

min 53: GOOOL GAZ METAN! Velisar ii paseaza lui Cardoso, assist superb al atacantului pentru Sergiu Bus, care trece mingea pe langa Mitrev. Actiune superba a lui Gaz Metan!

min 43: GOOOL GAZ METAN! Veilsar recupereaza din picioarele lui Gabi Deac, trece de 3 adversari si il bate pe Mitrev cu un sut din interiorul careului!

min 28: GOOOL GAZ METAN! Cardoso trimite puternic, cu capul, in plasa, dupa o centrare din corner, de pe partea stanga!

Echipele de start:

16:43 16 Aug

Hermannstadt 2-1 Academica

Min 90+5. GOL HERMANNSTADT! Caiado face o faza frumoasa, mingea ajunge in fata portii de unde Debeljuh inscrie golul victoriei cu 20 de secunde inainte de finalul ultimului minut de prelungiri!

Min 80. GOL ACADEMICA!
Vojtus egaleaza cu o reluare din prima dupa o centrare in careu, mingea a lovit si bara inainte sa intre in poarta

Min 3. GOL HERMANNSTADT!
Gazdele deschid scorul dupa o faza fixa in minutul 3. Patriche a deviat in propria poarta