HERMANNSTADT 0-1 U CLUJ | Bogdan Lobont, reactie neasteptata dupa ratarea promovarii! "O victorie ramane o victorie" Ce a spus de o eventuala demisie!

FC Hermannstadt baraj Bogdan Lobont promovare Universitatea Cluj Superliga HERMANNSTADT - UNIVERSITATEA CLUJ
Data publicarii: Miercuri 12 Iunie 2019, 20:23
Data actualizarii: Miercuri 12 Iunie 2019, 20:27

FC Hermannstadt ramane in Liga 1.

FC Hermannstadt a pierdut meciul de pe teren propriu cu Universitatea Cluj, insa avantajul din tur le-a permis sibienilor sa ramana in Liga 1 si in sezonul urmator.

Lobont: "O victorie ramane o victorie"

Bogdan Lobont, antrenorul Universitatii Cluj, a vorbit la finalul partidei despre ratarea obiectivului. Fostul portar al nationalei a surprins prin declaratiile sale.

"O victorie ramane o victorie si ne va ajuta experienta dobandita din aceasta dubla. Este prematur sa vorbim de schimbat, imediat la cald. O sa analizam ce s-a facuut pana astazi si o sa vedem care este linia de urmat. O sa aflati la momentul oportun.

Meciul a tinut 180 de minute. Prima repriza la Cluj si a doua la Sibiu, iar eu cred ca noi am fost penalizati intr-un singur moment. Cand am luat cele doua goluri la Cluj", a spus Bogdan Lobont.