FCSB - PAOK FCSB FCSB - PAOK LIVE PAOK Salonic Razvan Lucescu Superliga FCSB - PAOK, LIVE 20:00 | Meci de MONDIAL pentru vicecampioana! Cele doua echipe au decis sa joace 120 de minute!
Data publicarii: Luni 09 Iulie 2018, 22:00
Data actualizarii: Luni 09 Iulie 2018, 22:36

AICI AI LIVE MECIUL FCSB CU PAOK!

AICI POTI VEDEA MECIUL LIVE VIDEO

• FCSB - PAOK, LIVE 20:00 | Meci de MONDIAL pentru vicecampioana! Cele doua echipe au decis sa joace 120 de minute!

LIVE TEXT

Min 93: Arbitrul mai lasa jocul doar cateva secunde, apoi fluiera finalul. FCSB pierde primul meci in aceasta vara, dupa egalurile cu Brugge si Ajax!

Min 92: Un jucator de la PAOK scapa singur cu Vlad, insa trimite pe langa poarta. PAOK termina meciul cu inca o sansa imensa ratata!

Min 83: Tot mai multa tensiune intre jucatorii celor doua echipe. Dica a intrat pe gazon dupa un duel intre fotbalisti pentru a potoli spiritele.

Min 64: Vlad respinge superb, in corner, un sunt din afara careului.

Min 50: Man e aproape sa marcheze un supergol, direct din corner! Sutul sau se opreste insa pe plasa.

Min 47: GOOOOL FCSB! Man inscrie dupa ce profita de o gafa uriasa a jucatorilor lui PAOK. Atacantul Stelei a plecat mai bine decat un adversar si a interceptat o pasa, a trecut si de portar si a marcat!!! 2-1 pentru PAOK.

*** Pintilii, Man si Ovidiu Popescu se incalzesc si vor intra imediat dupa pauza.

Min 45: Pauza in FCSB - PAOk. 2-0 dupa 45 de minute!

Min 44: Jakolis centreaza in fata portii, insa nimeni nu e acolo pentru a relua. Doar cateva secunde mai tarziu, jucatorii celor doua echipe sunt la un pas de bataie dupa o intrare tare a lui Qaka la 30 de metri de poarta lui PAOK. Spiritele se potolesc dupa o cearta de cateva zeci de secunde. Qaka ia galben pentru atacul dur la adversar.

Min 26: Nedelcu ia mingea la marginea careului, incearca sa paseze catre un coleg, insa trimite direct la un adversar. Jucatorul grecilor preia si trage, Vlad retine in doi timpi. Putea fi 3-0.

Min 24: Patrundere pe zona centrala a unui jucator de la PAOK, Benzar respinge in ultima clipa.

Min 20: Sansa importanta pentru stelisti. Jakolis apare in centrul careului, dar un adverar ii ia fata in ultimul moment! Croatul era gata sa reia o pasa venita din stanga.

Min 15: Vierinha trimite putin pe langa dupa ce a primit o pasa care l-a lasat singur cu Vlad.

Min 10: GOL PAOK! Stelistii iau gol din nou la o faza fixa!!! Start de cosmar pentru jucatorii lui Dica. El Kaddouri a marcat cu capul, nemarcat in careul lui Vlad.

Min 8: La meci asista si Cosmin Contra, dar si George Ogararu.

Min 5: GOL PAOK! Vierinha trimite direct pe poarta din lovitura libera de pe partea stanga, la semiinaltine, Vlad plonjeaza dar nu poate sa ajunga!!! PAOK are 1-0! Greseala de plasament a stelistului.

Min 1: Meciul a inceput la 20:10.

*** Pustiul Andrei Vlad incepe ca titular pentru prima data in amicalele tari ale verii. Aflata inca in cautare de fundasi centrali dupa plecarile lui Larie, Artur Jorge si Gaman, FCSB incepe cu Filip aparator!

ECHIPA DE START A FCSB:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
FCSB joaca azi al treilea meci amical din Olanda, cu PAOK Salonic, echipa antrenata de Razvan Lucescu. Cele doua echipe au decis ca partida de azi sa se desfasoare in doua reprize a cate 60 de minute. Pana acum, echipa lui Dica a obtinut doua remize in Olanda, 1-1 cu Brugge si Ajax Amsterdam.

PAOK trage din greu in aceasta vara pentru a-si lua revansa in noul sezon. Echipa lui Razvan a pierdut titlul la Comisii, in urma a doua scandaluri imense. PAOK a remizat cu Anderlecht pana acum si a fost invinsa cu 2-1 de Nordsjaelland in cele doua amicale disputate in Olanda.

Meciul dintre FCSB si PAOK e LIVE de la ora 20:00 pe www.sport.ro si pe contul de Youtube al vicecampioanei.