FCSB - ASTRA | Moment incredibil pe National Arena! Banderola de capitan a trecut pe la 3 jucatori in cateva secunde! Ce s-a intamplat

FCSB - Astra Bogdan Planici florin tanase Lucian Filip National Arena Superliga Moment incredibil pe National Arena! Banderola de capitan a trecut pe la 3 jucatori in cateva secunde! Ce s-a intamplat
Data publicarii: Duminica 28 Aprilie 2019, 22:24
Data actualizarii: Duminica 28 Aprilie 2019, 22:27

FCSB a inceput slab repriza a doua a partidei cu Astra dupa 0-0 la pauza, oaspetii reusind sa isi creeze mai multe oportuntati de a marca. Insa cei care au lovit au fost jucatorii lui Teja, Tanase reusind sa deschida scorul dupa o pasa geniala a lui Tanase.

Mihai Teja deja pregatea o schimbare in momentul golului si a pastrat-o - capitanul, Lucian Filip, a fost inlocuit de catre Filipe Teixeira. Filip s-a dus si i-a predat banderola lui Bogdan Planici. Fundasul sarb a avut cateva clipe de confuzie - a scos banderola si i-a aruncat-o lui Tanase!