Viitorul Constanta Amicale Craiova Superliga
Data publicarii: Sambata 06 Iunie 2020, 13:16
Data actualizarii: Sambata 06 Iunie 2020, 13:36
Viitorul a facut instructie cu Universitatea Craiova in primul amical jucat inainte ca Liga 1 sa fie reluata.

Scorul final a fost 3-0 pentru echipa lu Hagi, iar tanarul Louis Munteanu a reusit sa marcheze doua goluri, in minutele 21 si 41, celalalt gol a fost marcat de Cosmin Birnoi in minutul 40.

In minutul 60 Vlad Achim si Cosmin Birnoiu au fost inlocuiti, iar camerele de filmat i-au surprins intr-o postura amuzanta.

• Faza zilei vine de la amicalul Craiova-Viitorul. Cum au fost surprinsi jucatorii lui Hagi dupa ce au fost schimbati

Dupa ce au parasit suprafata de joc, Vlad Achim s-a urcat intr-un utilaj de lucru si a urmarit impreuna cu coechipierul sau restul partidei de acolo.