Bogdan Vintila a vorbit despre accidentarea lui Harlem Gnohere! Cat va lipsi "bizonul" de pe teren

harlem gnohere Bogdan Vintila FCSB Superliga Bogdan Vintila a vorbit despre accidentarea lui Gnohere! Cat va lipsi "bizonul" de pe teren
Data publicarii: Joi 05 Martie 2020, 22:29
Data actualizarii: Joi 05 Martie 2020, 22:41

Antrenorul a dezvaluit cand va reveni Gnohere.

FCSB a trecut de Hermannstadt cu scorul de 2-1 si s-a calificat in semifinalele Cupei Romaniei. Adi Petre, singurul atacant disponibil din lotul lui FCSB, a inceput meciul titular insa a fost schimbat la pauza. Tanase a fost "varf" pentru stelisti in repriza a doua a partidei.

Bogdan Vintila a vorbit la finalul meciului despre accidentarea lui Gnohere:
"Gnohere are o ruptura la gamba si va lipsi o luna. Adi Petre e singurul nostru atacant si trebuie menajat. El trece si printr-o perioada de integrare, insa va incepe sa joace si 90 de minute", a spus antrenorul la Digisport.