Lectie de fotbal in Stefan cel Mare: Dinamo 0-3 Sahtior! Lucescu a pus ochii pe doi dinamovisti!

Sahtior Dinamo Superliga
Data publicarii: Sambata 07 Septembrie 2013, 20:29
Data actualizarii: Sambata 07 Septembrie 2013, 20:29

► Romania 3-0 Ungaria e victoria TA! Hai sa-i batem si pe turci! Intra AICI si lasa-le mesajul tau jucatorilor!

Mircea Lucescu revine victorios in Stefan cel Mare, dupa victoria cu 3-0 din amicalul cu Dinamo. Elton a trimis in bara la inceputul meciului, dar Sahtior s-a revansat rapid si a deschis scorul prin Costa. Luiz Adriano a majorat diferenta din penalty iar Schynder a inchis tabela in secunda 17 a reprizei secunde, dupa o gafa a dinamovistilor.

Mircea Lucescu a pus ochii pe doi pusti de la Dinamo si i-a folosit la Sahtior in repriza secunda. Rotariu si Ionut Serban au intrat pe final la echipa lui Mircea Lucescu.