Surpriza in Cupa Italiei! Juventus, invinsa de Atalanta cu 3-0! Cristiano Ronaldo, lasat fara replica!

Cristiano Ronaldo AS Roma Atalanta Cupa Italiei juventus Italia Supriza in Cupa Italiei! Juventus, condusa la pauza de Atalanta! Cristiano Ronaldo, lasat fara replica!
Data publicarii: Miercuri 30 Ianuarie 2019, 22:38
Data actualizarii: Joi 31 Ianuarie 2019, 00:01

Juventus o intalneste pe Atalanta in sferturile Cupei Italiei.

Dupa socul serii, Fiorentina - AS Roma 7-1, pare ca se contureaza o noua surpriza in Cupa Italiei. Juventus o intalneste pe Atalanta in sferturile de finala, dar lucrurile nu merg asa cum s-ar fi asteptat Ronaldo & Co.

Cu cel mai bun 11 pe teren, echipa din Torino este condusa cu 2-0 la pauza de Atalanta, echipa care a revenit de la 0-3 in meciul cu AS Roma din weekend. Golurile au fost marcate de Castagne si Zapata. Zapata a reusit dubla cu 4 minute inainte de final.

• Supriza in Cupa Italiei! Juventus, condusa la pauza de Atalanta! Cristiano Ronaldo, lasat fara replica!

Cristiano Ronaldo nu a avut nicio sansa de a marca in prima repriza. Juventus nu a avut vreo ocazie de a marca, iar jocul a fost dominat in mod categoric de gazde.