Torje n-a miscat in fata lui Stefan Radu! 4 goluri intr-un meci SPECTACOL! Lazio 2-2 Udinese!

Gabriel Torje Lazio Roma Udinese Italia
Data publicarii: Duminica 18 Decembrie 2011, 22:40
Data actualizarii: Duminica 18 Decembrie 2011, 23:40

Torje a prins 66 de minute in teren, dar n-a pus probleme importante defensivei lui Lazio. Stefan Radu a jucat tot meciul si a luat un galben in minutul 58.

LIVE TEXT

min 92: Partida se incheie. Udinese obtine un punct pe Olimpico.

min 74: GOL Udinese! Di Natale il gaseste cu o pasa excelenta pe Pinzi, acesta fenteaza pasul la offside al defenisvei lui Lazio si il bate pe Bizzari cu un sut inspirat, la coltul lung!

min 66: Torje a fost inlocuit de Guidolin cu Di Natale. Romanul n-a avut nicio realizare importanta in timpul pe care l-a petrecut in teren.

min 58: Stefan Radu ia galben!

min 51: GOL Lazio! Rocchi prelungeste cu capul la coltul lung, Klose reia din voleu, mingea il loveste pe Feronetti si intra in poarta!

min 43: GOL Lazio! Sut plasat de la 18 metri al lui Lulic, Handanovic se intinde, insa nu poate evita golul!

min 28: GOL Udinese! Pasquale centreaza perfect de pe partea stanga pentru Floro Flores, care reia din plonjon in poarta lui Bizzari!

Echipe de start:

Lazio: Bizzari - Diakite, Andre Dias, S. Radu - Cavanda, Gonzalez, Ledesma, Lulic, Sculli - Klose, Rocchi
Rezerve: Carizzo, Scaloni, Stankevicius, Cana, Hernanes, Kozak, Cisse

Urinese: Handanovic - Benatia, Danilo, Ferronetti - Basta, Isla, Pinzi, Asamoah, Pasquale - Torje - Floro Flores
Rezerve: Padelli, Domizzi, Armero, Abdi, Sissoko, Fabbrini, Di Natale