VIDEO! Chivu a dat al doilea gol din cariera la Inter in 3-2 cu Cesena! Vezi ce gol a reusit cu CAPUL!!

Inter Milano Cesena cristi chivu Italia
Data publicarii: Miercuri 19 Ianuarie 2011, 23:40
Data actualizarii: Miercuri 19 Ianuarie 2011, 23:42

Cristi Chivu este cel mai fericit roman in 2011! A reusit sa marcheze pentru a doua oara in tricoul lui Inter, iar echipa sa a castigat la limita.

Meci nebun intre Inter si Cesena! Eto'o si Milito au marcat in 2 minute pentru 2-0, insa Cesena a revenit fantastic si a reusit sa egaleze!

Chivu a marcat golul victoriei pentru Inter in minutul 45, cu capul! Vezi gestul EMOTIONANT facut de Chivu imediat dupa gol.

Inter: Castellazzi, Maicon, Lucio, Materazzi, Chivu, Zanetti, Cambiasso, Stankovic, Pandev, Milito, Eto'o