VIDEO Supercupa României la handbal feminin a fost în direct pe Pro Arena & VOYO | Brăila - Rapid s-a terminat 29-35, iar CSM București a învins-o pe Târgu Jiu cu 34-18

SuperCupa Romaniei CSM Bucuresti csm targiu jiu HC Dunarea Braila Rapid Bucuresti Handbal
Data publicarii: Sambata 26 August 2023, 17:36
Data actualizarii: Sambata 26 August 2023, 19:11

Meciurile din cadrul Supercupei României de handbal feminin pot fi urmărite ÎN DIRECT pe PRO ARENA și VOYO!

HC Dunărea Brăila - CS Rapid București 29-35 a fost în direct pe Pro Arena & VOYO

Min. 60 HC Dunărea Brăila - CS Rapid București 29-35: Final!

Min. 31 HC Dunărea Brăila - CS Rapid București 19-19: Partea a doua începe acum.

Min. 30 HC Dunărea Brăila - CS Rapid București 19-19: Pauză.

Min. 1 HC Dunărea Brăila - CS Rapid București 0-0: Meciul a început!

CSM București - CSM Târgu Jiu 34-18 a fost în direct pe Pro Arena & VOYO

Min. 60 CSM București - CSM Târgu Jiu 34-18: Final! Gazdele au câștigat!

Min. 31 CSM București - CSM Târgu Jiu 14-7: A doua repriză a început.

Min. 30 CSM București - CSM Târgu Jiu 14-7: Pauză!

Min. 1 CSM București - CSM Târgu Jiu 0-0: A început partida! Meciul poate fi urmărit LIVE pe PRO ARENA.

Pentru prima dată în istoria competiției, patru echipe se vor lupta pentru trofeu, iar ”Final Four-ul” va fi găzduit de arena din Pitești.

Pentru trofeu se vor lupta CSM București, câștigătoarea campionatului și a Cupei României, CS Rapid București, locul doi din campionat, dar și CSM Târgu Jiu și HC Dunărea Brăila, ocupantele locurilor doi și trei din Cupa României.