Planic si-a adus prietena la meciul CSM-ului! Cum arata iubita capitanului FCSB | FOTO

Duminica 18 Noiembrie 2018, 22:10

CSM a terminat anul cu o victorie la scor in Liga Campionilor! Pana si portarii au dat gol!

Instaleaza aplicatia SPORT.RO pentru Android si iOS. Ai stirile momentului si livescore din toate campionatele!

Pe Instagram Sport.ro ai cele mai tari imagini din sport!

Toata Romania vede Romania in direct la PRO TV! Sambata, 23 martie, 19:00, Suedia - Romania! Marti, 26 martie, 21:45, Romania - Feroe!

CSM a suferit in prima repriza, dar s-a dezlantuit dupa pauza si a castigat la 8 goluri meciul cu ultima din grupa, Bietigheim! Pana si portarita Grubisic a marcat pentru CSM! Nemtoaicele au luat goluri si de la jumatatea terenului.

Capitanul FCSB, Planic le-a facut galerie lui Neagu si Cviic.

Neagu a fost campioana selfiurilor. CSM intra cu 6 puncte in grupele principale.