VIDEO Minaur Baia Mare - SCM Râmnicu Vâlcea, scor 24-40, a fost în direct pe Pro Arena & VOYO! Show total în Liga Florilor

Minaur Baia Mare Handbal feminin Liga Florilor Sala Sporturilor ”Lascăr Pană” SCM Ramnicu Valcea Handbal
Data publicarii: Miercuri 25 Ianuarie 2023, 18:58
Data actualizarii: Miercuri 25 Ianuarie 2023, 18:58

Urmărim și comentăm împreună meciul dintre Minaur Baia Mare și SCM Râmnicu Vâlcea din Liga Florilor pe www.sport.ro și pe facebook.com/sport.ro.

Minaur Baia Mare - Râmnicu Vâlcea, a fost în direct pe Pro Arena & VOYO

Minutul 60! Minaur Baia Mare - Râmnicu Vâlcea 24-40: Final.

Minutul 46! Minaur Baia Mare - Râmnicu Vâlcea 19-30: Oaspeții controlează jocul și se îndreaptă spre o victorie la scor în deplasare.

Minutul 31: Minaur Baia Mare - Râmnicu Vâlcea 9-18: Repriza secundă a început.

Minutul 30! Minaur Baia Mare - Râmnicu Vâlcea 9-18: Prima parte s-a încheiat.

Minutul 25! Minaur Baia Mare - Râmnicu Vâlcea 7-17: 10 goluri avans pentru oaspeți.

Minutul 11! Minaur Baia Mare - Râmnicu Vâlcea 4-6: Oaspeții conduc în startul partidei.

Minutul 1! Minaur Baia Mare - Râmnicu Vâlcea 0-0: Meciul a început.

știre inițială

CS Minaur Baia Mare - SCM Râmnicu Vâlcea, meci din etapa a 13-a a Ligii Naționale de handbal feminin, este transmis în direct de la ora 17:30 pe PRO ARENA și VOYO.

În partida din Sala Sporturilor ”Lascăr Pană” din Baia Mare se întâlnesc echipa de pe locul 9 (Minaur, cu 15 puncte) și cea de pe locul 5 (Vâlcea, cu 26 de puncte), într-o Ligă a Florilor în care lider neînvins rămâne CSM București, cu 37 de puncte.