CSM BUCURESTI - METZ 32-27 | CSM a reusit o partida perfecta in fata celor de la Metz si pastreaza sanse la calificarea in sferturile Ligii Campionilor! Cum arata clasamentul

CSM Bucuresti s-a impus in fata frantuzoaicelor de la Metz.

CSM Bucuresti s-a impus cu scorul de 32-27 in partida cu Metz, meci contand pentru etapa a 4-a din grupele principale ale Ligii Campionilor. La pauza scorul a fost 16-14 in favoarea tigroaicelor. Etapa trecuta CSM a pierdut surprinzator la Ferencvaros si a inregistrat a 3-a infrangere consecutiva. Urmatorul meci pentru trupa antrenata de Adrian Vasile este impotriva celor de la Kristansand.

Cum arata clasamentul

• LIVESCORE CSM BUCURESTI - METZ 22-17 | CSM ataca sferturile de finala din Liga Campionilor

Școala începe pe 13 septembrie cu toți elevii în bănci. Cîmpeanu: „Fără scenarii de funcționare”