Krim - CSM Bucuresti 23-22 | 15 minute KRIMinale pentru CSM, campioana Romaniei are mari emotii mari pentru locul 2

CSM Bucuresti Krim - CSM Bucuresti Krim - CSM Bucuresti LIVE Krim Ljubljana Liga Campionilor la Handbal Feminin Handbal Krim - CSM Bucuresti LIVE
Data publicarii: Sambata 02 Martie 2019, 15:48
Data actualizarii: Sambata 02 Martie 2019, 17:44

Urmarim si comentam impreuna duelul dintre KRIM si CSM Bucuresti din Liga Campionilor la handbal!

KRIM 23-22 CSM BUCURESTI

CSM Bucuresti a recuperat in finalul meciului 6 goluri si a sperat la egalare, insa n-a mai avut ocazia unui ultim atac.
Min 46.
Serie neagra pentru CSM - 15 minute fara gol! Seria este oprita la 19-13.
Min 37.
Desprindere a celor de la Krim dupa o eliminare primita de CSM
Min 31.
Incepem repriza secunda cu golul de 12-12!

Min 23. Slovenele pastreaza avantajul de doua goluri, e 10-8
Min 17.
Prima faza excelent construita a CSM-ului!
Min 16.
Timeout cerut de CSM! Romancele nu arata deloc bine!
Min 13.
CSM reduce repede din diferenta!
Min 12. Krim preia conducerea cu diferenta de doua goluri, 5-3!
Min 9.
Cvijic restabileste egalitatea, e 3-3!
Min 3.
Prima reusita pentru CSM!

CSM Bucuresti le intalneste pe handbalistele de la Krim in meciul din Liga Campionilor.

Meciul se joaca in deplasare, in Slovenia, iar romancele au probleme in lot. Pe langa Neagu, Kurtovic si Mehmedovic, CSM trebuie sa se descurce si fara Lekic si Jacobsen.

CSM Bucuresti e deja calificata in sferturile Ligii Campionilor, insa acest meci conteaza pentru stabilirea ocupantei locului al doilea in grupa principala. Romancele sunt obligate sa castige pentru a pastra sansele la locul al doilea!

CSM a anuntat transferuri de TOP

CSM Bucuresti a anuntat oficial mai multe transferuri tari inaintea meciului din Slovenia! Crina Pintea vine pentru a castiga titlul si Liga Campionilor cu formatia din capitala!

CSM Bucuresti anunta venirile mai multor handbaliste importante. Crina Pintea, pivot la Gyor, Nora Mork, tot de la formatia maghiara, Carmen Martin, Linnea Torstensson, Gabriela Perianu, Denisa Dedu si Laura Chiper au semnat cu echipa din capitala! De asemenea, la Bucuresti va sosi jucatoarea muntenegreana Andrea Klikovac, campioana europeana in 2012!

Noile transferuri vor ajunge din vara la CSM.