VIDEO DEMENTIAL: A dat gol, apoi i-a cerut telefonul unui om de pe margine! Bucuria nebuna a lui Balotelli dupa reusita de aseara

Luni 04 Martie 2019, 09:34

Olympique Marseille a batut-o cu 2-0 pe rivala Saint Etienne, iar unul dintre goluri a fost opera lui Super Mario Balotelli.

Instaleaza aplicatia SPORT.RO pentru Android si iOS. Ai stirile momentului si livescore din toate campionatele!

Toata Romania vede Romania in direct la PRO TV! Sambata, 23 martie, 19:00, Suedia - Romania! Marti, 26 martie, 21:45, Romania - Feroe!

Olympique Marseille a urcat pe locul 4 in Ligue 1 dupa victoria cu rivala Saint Etienne, scor 2-0. Balotelli, in minutul 12, si Thauvin, in minutul 21, dintr-un penalty, au punctat pe Velodrome. Reusita italianului a fost o opera de arta.

Balotelli a deschis scorul cu o executie acrobatica si a surprins cu bucuria sa. El isi planificase deja "ritualul" si ii daduse unui barbat de pe margine telefonul sau. Imediat dupa gol, Balotelli a luat telefonul si a facut un Insta Story impreuna cu ceilalti colegi.