Mario Balotelli Franta Ligue 1 Olympique Marseille Saint Etienne Franta VIDEO DEMENTIAL: A dat gol, apoi i-a cerut telefonul unui om de pe margine! Bucuria nebuna a lui Balotelli dupa reusita de aseara
Data publicarii: Luni 04 Martie 2019, 09:34
Data actualizarii: Luni 04 Martie 2019, 09:42

Olympique Marseille a batut-o cu 2-0 pe rivala Saint Etienne, iar unul dintre goluri a fost opera lui Super Mario Balotelli.

Olympique Marseille a urcat pe locul 4 in Ligue 1 dupa victoria cu rivala Saint Etienne, scor 2-0. Balotelli, in minutul 12, si Thauvin, in minutul 21, dintr-un penalty, au punctat pe Velodrome. Reusita italianului a fost o opera de arta.

Balotelli a deschis scorul cu o executie acrobatica si a surprins cu bucuria sa. El isi planificase deja "ritualul" si ii daduse unui barbat de pe margine telefonul sau. Imediat dupa gol, Balotelli a luat telefonul si a facut un Insta Story impreuna cu ceilalti colegi.

• VIDEO DEMENTIAL: A dat gol, apoi i-a cerut telefonul unui om de pe margine! Bucuria nebuna a lui Balotelli dupa reusita de aseara