Meci INCREDIBIL pentru Mutu: a inscris un GOL si a ratat 3 ocazii IMPOSIBILE! Ajaccio, egalata in minutul 95! Lorient 4-4 Ajaccio!

Adrian Mutu AC Ajaccio Ajaccio Franta Franta
Data publicarii: Duminica 28 Octombrie 2012, 16:15
Data actualizarii: Duminica 28 Octombrie 2012, 17:48

Adi Mutu a reusit primul gol pentru Ajaccio

Adrian Mutu cauta primul gol in tricoul noii sale echipe, impotriva celor de la Lorient, echipa aflata in acest moment pe locul 10. Internationalul roman va fi trimis in teren inca din primul minut, managerul Alex Dupont considerand ca este cazul sa treaca peste neintelegerea de la meciul cu Bastia.

Ajaccio ocupa in acest moment locul 14, cu 10 puncte stranse in 9 meciuri; in timp ce adversara de astazi a strans cu 4 puncte mai mult.

Lorient: Audard - Baca, L. Kone, Bourillon, Lauto - Jouffre, Corgnet, Romao, Monnet-Paquet - A.Traore - Aliadiere. Antrenor: C. Gourcuff.

Ajaccio: Ochoa - Diawara, Medjani, Poulard, Bouhours - Belghazouani, Faty, Mostefa, S. Diarra - Mutu, Eduardo. Antrenor: A. Dupont

_______________________________________________________________________________________

Min 94: IN-CRE-DI-BIL! Mutu scapa singur cu portarul, rateaza, jucatorii gazdelor pleaca pe contra-atac si reusesc egalarea!!!

Min 79: GOOOL LORIENT! Aliadiere inscrie pentru 3-4 si ii face pe oaspeti sa tremure

Min 63: BARA a lui Adi Mutu - Fostul star al Fiorentinei a reluat frumos din cadere, portarul Audard nu a reusit sa intervina, dar mingea a lovit bara

Min 52: Mutu trece incredibil pe langa golul cinci al echipei sale; Briliantul a ratat singur cu portarul

Min 46: GOOOL inscris de gazde! Aliadiere inscrie al doilea gol al echipei sale! 2-4!

PAUZA

Min 45: GOOOOL AJACCIO! Echipa lui Mutu face un meci fabulos si inscrie pentru 4-1! Autorul golului este acelasi Eduardo

Min 40: GOOOL pentru corsicani! Eduardo face 3-1 cu un sut de la marginea careului

Min 32: 1-2! Lorient reduce din direfente prin Lauto!

Min 16: GOOOOOOOOL MUTU! Briliantul reia senzational un voleu din 16 metri si il invinge pe Audard! Ramai pentru video.

Min 2: GOOOOOL AJACCIO! Belghazouani inscrie cu un sut de senzatie!