VIDEO EXCLUSIV Mihai Mironică și Radu Buzăianu au avut invitați de marcă la o nouă ediție a emisiunii SuperFanii (VOYO și Sport.ro)

Data publicarii: Vineri 24 Februarie 2023, 11:00
Data actualizarii: Vineri 24 Februarie 2023, 12:42

O nouă ediție a emisiunii SuperFanii a fost pe Sport.ro, Facebook sport.ro, VOYO și Pro TV Plus.

VIDEO | Emisiunea SuperFanii, din 24 februarie 2023

Știrea inițială

Mihai Mironică și Radu Buzăianu vor analiza azi, de la 11:00, tot ce s-a întâmplat joi seara în cele două partide transmise în direct de Pro Arena și VOYO:  CFR Cluj - Lazio 0-0 (returul play-off-ului pentru optimile Conference League) și Manchester United - Barcelona 2-1 (returul play-off-ului pentru optimile Europa League).

Faze importante în CFR - Lazio 0-0, meci transmis în direct de Pro Arena și VOYO

Janga i-a pasat lui Krasniqi în minutul 20, dar kosovarul a șutat slab dintr-o poziție favorabilă

Immobile a simulat în careu în minutul 39, iar centralul partidei a scos cartonașul galben din buzunar

Janga a scos o minge de pe linia porții în minutul 61, în urma unui corner executat de Luis Alberto

Scuffet și-a salvat echipa în două rânduri în minutul 63, după ce Vecino îl ia la țință

Muhar a văzut cartonașul roșu în minutul 77, după ce arbitrul i-a arătat cel de-al doilea galben

Yeboah a apărut în careu, dar a ratat complet execuția după ce Braun i-a centrat perfect în minutul 88