Marius Sumudica Gaziantep Gazisehir Fotbal extern Prima victorie pentru Sumudica in campionat! Antrenorul roman, IN CARANTINA dupa razboiul de la Antalya
Data publicarii: Sambata 24 Octombrie 2020, 18:08
Data actualizarii: Sambata 24 Octombrie 2020, 18:10

Din nou fara Sumudica la marginea terenului, Gaziantepspor a castigat primul meci al sezonului!

De 6 etape a avut nevoie echipa romanului pentru o victorie in acest campionat. Gaziantepspor a castigat cu 1-0 in fata lui Konyaspor. Demir a inscris unicul gol al partidei in minutul 75, la 10 minute dupa ce intrase in teren. La Gaziantep, Maxim si Tosca au fost titulari si au ramas pe teren pe toata durata partidei.