Keseru si Grigore, pe teren in meciul care a adus al noualea titlu CONSECUTIV pentru Ludogorets! Condusi la pauza, bulgarii au intors scorul in doua minute!

Claudiu Keseru Cosmin Moti Dragos Grigore Ludogorets Fotbal extern Keseru si Grigore, pe teren in meciul care a adus al noualea titlu CONSECUTIV pentru Ludogoret! Condusi la pauza, bulgarii au intors scorul in doua minute!
Data publicarii: Duminica 21 Iunie 2020, 21:09
Data actualizarii: Duminica 21 Iunie 2020, 21:19

Ludogorets a devenit campioana in Bulgaria pentru al noualea an consecutiv dupa victoria obtinuta astazi, scor 2-1, cu Beroe.

Echipa lui Claudiu Keseru, Cosmin Moti si Dragos Grigore a cucerit titlul matematic. Doi dintre romanii de la echipa au fost pe teren.

Dragos Grigore a jucat pe tot parcursul acestui meci, iar Keseru a intrat in minutul 51 in locul lui Anicet. Doar Cosmin Moti a ramas pe banca.

Desi a fost condusa din prima jumatate de ora a meciului, Ludogorets a revenit prin doua goluri reusite in doua minute.

In urma acestei victorii, Moti are 8 titluri cu Ludogorets, Keseru 5, iar Grigore doua.