FINALA CUPEI ROMANIEI | Hagi, SCOS din minti dupa golul primit de la Alibec! Decizia complet neasteptata pe care a luat-o la pauza

Autor: Sport.ro
Sambata 25 Mai 2019, 21:05

Gica Hagi n-a fost multumit de modul in care portarul Cojocaru a tratat lovitura libera care a dus la golul de 1-0 marcat de Astra.

Reusita lui Alibec l-a cos din poarta pe Cojocaru la pauza! Hagi a decis sa-l schimbe pe goalkeeperul care a fost prima optiune in acest sezon. In locul sau a intrat Tordai.

Cojocaru l-a suparat pe Hagi atat cu modul in care a alcatuit si coordonat zidul din faza sa, cat si cu reactia tardiva de la gol.

FULLSCREEN
  • /

Revolutie in ring: Noaptea Campionilor la Timisoara! Supergala de box in direct la PRO X, vineri de la 9 seara!

Noul Cod Administrativ ar ajuta baronii locali. Cum vor putea ajunge penalii în Guvern