FINALA CUPEI ROMANIEI | Hagi, SCOS din minti dupa golul primit de la Alibec! Decizia complet neasteptata pe care a luat-o la pauza

Cupa Romaniei Mama lui Alibec, bucurie maxima in tribuna dupa golul FANTASTIC al lui Denis! Cum a reactionat >>>> https://bit.ly/2YKE7HR
Data publicarii: Sambata 25 Mai 2019, 21:05
Data actualizarii: Sambata 25 Mai 2019, 21:10

Gica Hagi n-a fost multumit de modul in care portarul Cojocaru a tratat lovitura libera care a dus la golul de 1-0 marcat de Astra.

Reusita lui Alibec l-a cos din poarta pe Cojocaru la pauza! Hagi a decis sa-l schimbe pe goalkeeperul care a fost prima optiune in acest sezon. In locul sau a intrat Tordai.

Cojocaru l-a suparat pe Hagi atat cu modul in care a alcatuit si coordonat zidul din faza sa, cat si cu reactia tardiva de la gol.