FOTO ȘI VIDEO Claudio Lotito, șeful lui Lazio, a ”ațipit” în tribune la meciul cu CFR Cluj! Imagini memorabile

Lazio - CFR Cluj Claudio Lotito Lazio Conference League
Data publicarii: Vineri 17 Februarie 2023, 00:16
Data actualizarii: Vineri 17 Februarie 2023, 00:37

CFR Cluj a pierdut pe Stadio Olimpico din Roma, scor 0-1 cu Lazio, chiar dacă a jucat mai bine de 75 de minute în superioritate numerică.

Patric a fost eliminat în debutul partidei, după un fault asupra lui Krasniqi, din postura de ultim apărător. Lazio a deschis scorul în prelungirile primei reprize prin golgheterul Ciro Immobile, după care a ”calmat” jocul și nu a forțat poarta lui Scuffet în a doua parte a meciului.

Jocul l-a făcut pe președintele lui Lazio, Claudio Lotito, să ”ațipească” în loja de pe Stadio Olimpico. Șeful biancoceleștilor a fost surprins de camerele TV cu ochii închiși preț de câteva secunde, chiar în finalul partidei.

CFR Cluj păstrează șanse pentru returul din Gruia, programat pe 23 februarie, și care poate fi urmărit pe PRO ARENA și VOYO.