Faza serii la meciul Rusiei! Cum a raspuns Sharapova dupa ce a vazut aceasta imagine la TV:

Maria Sharapova Rusia CM 2014
Data publicarii: Vineri 27 Iunie 2014, 09:17
Data actualizarii: Vineri 27 Iunie 2014, 09:28

Rusia a fost eliminata de la Mondial, dupa egalul, 1-1, cu Algeria.

Rusia n-a reusit sa o invinga pe Algeria aseara si pleaca acasa dupa doar trei meciuri jucate la Mondial. La 1-0, suporterii aveau chef de glume in tribune.

Pe transmisia TV au aparut la un moment dat patru fani care au afisat mesajul: "Sharapova, will you marry me?"

Rusoaica s-a amuzat si a raspuns imediat pe contul de Twitter: "Am ratat golul, dar am vazut asta... Trebuie sa ma marit cu toti 4?"

Rusia avea nevoie de o victorie aseara pentru calificarea in optimi. Rusii au deschis scorul in minutul 5, prin Kokorin, insa in minutul 60, Slimani a inscris golul care a calificat, in premiera, Algeria in optimile Cupei Mondiale.