VIDEO Olaroiu, ce umilinta in Middlesbrough II! A ratat titlul cu 3 goluri incasate in 5 minute!

Data publicarii: Sambata 20 Martie 2010, 09:32
Data actualizarii: Sambata 20 Martie 2010, 10:14

Drama pentru fostul antrenor al Stelei, Cosmin Olaroiu! Echipa sa Al Sadd Doha a ratat titlul de campioana in Qatar!

Daca Steaua a pierdut rusinos derbyul cu Dinamo, nici Olaroiu nu se simte mai bine la arabi.

Fostul antrenor din Ghencea a pierdut umilitor derby-ul din deplasare cu principala rivala la titlu Al Gharafa, scor 4-1!

Olaroiu a trait din nou cosmarul de la Middlesbrough cu Steaua  dupa ce a incasat 3 goluri in 5 minute.

Klemerson De Araugo a deschis scorul in minutul 15 pentru Al Gharafa, Leandro  a egalat pentru Al Sadd.

Olaroiu a trait minute de cosmar dupa ce Al Gharafa a marcat de 3 ori in 5 minute, prin Shamari si Mahmoud cu o dubla in minutele 60 si 64.

Cu o etapa inainte de final, Al-Gharafa are 52 de puncte si a castigat titlul, in timp ce Al-Sadd are 47 de puncte.