VIDEO. GOL GENIAL pentru Super Dan Petrescu! Va fi RAZBOI pentru el la Moscova! Inca un meci URIAS pentru Kuban in Rusia

Dan Petrescu Kuban Krasnodar marcos pizzelli Campionate externe
Data publicarii: Sambata 28 Aprilie 2012, 19:31
Data actualizarii: Sambata 28 Aprilie 2012, 19:34

Rubin a investit zeci de milioane in utlimii ani, dar joaca DEGEABA meciurile contra lui Super Dan Petrescu!

Kuban a facut al 4-lea egal in ultimele 5 meciuri si ramane pe 8 in Rusia, la 6 puncte in spatele lui Rubin. Petrescu a ratat de putin a doua victorie in playoff, obtinuta chiar impotriva fostei campioane din Kazan acum o Luna, pe teren propriu.

Pizzelli l-a aruncat in aer pe Super Dan cu golul din minutul 69. A trecut superb de doi adversari si a tras in vinclu de la marginea careului, insa n-a fost suficient pentru victorie! Cu 6 minute inainte de final, Natcho a egalat din penalty, iar Rubin - Kuban s-a terminat 1-1!