Ludogorets Claudiu Keseru Dragos Grigore Wanderson Campionate externe Moment EPOCAL la meciul lui Ludogorets! A marcat un gol si s-a dus sa-si sarute iubita in tribuna fara sa-si dea seama ca reusita a fost anulata! Ce s-a intamplat dupa
Data publicarii: Luni 26 August 2019, 18:49
Data actualizarii: Luni 26 August 2019, 18:49

Ludogorets s-a incurcat in ultima etapa din Bulgaria.

Cu Dragos Grigore titular si Claudiu Keseru pe teren din minutul 66, Ludogorets a facut doar 0-0 pe propiul teren contra celor de la Slavia Sofia in partida de duminica din etapa a 7-a a primei ligi din Bulgaria. Desi a jucat toata repriza secunda in superioritate dupa eliminarea portarului de la Slavia, Ludogorets nu a reusit sa se impuna si este la 1 punct in spatele celor de la Levski Sofia in clasament.

Un moment incredibil a avut loc in minutul 79 - Wanderson a trimis mingea in poarta, insa reusita a fost anulata in mod eronat pentru un offside! Wanderson nu si-a dat seama de decizia arbitrului - s-a dus direct la tribuna unde se afla iubita lui pentru a o saruta!

Meciul se reluase intre timp iar Wanderson a avut un soc atunci cand s-a intors pe gazon si a vazut ca meciul era deja in desfasurare!