VIDEO | Meci incredibil in preliminariile UCL! Ludogoret, eliminata de Ferencvaros dupa ce a ratat un penalty si a terminat in 10: Moti, INTRARE CRIMINALA

Claudiu Keseru ferencvaros Ludogorets preliminarii ucl Calificari VIDEO | Moment incredibil in preliminariile UCL! Si-a batut joc de un penalty! Antrenorul a turbat si la pauza l-a bagat pe Keseru
Data publicarii: Miercuri 17 Iulie 2019, 21:50
Data actualizarii: Miercuri 17 Iulie 2019, 23:10

Meciul Ludogorets-Ferencvaros din preliminariile UCL a oferit un moment incredibil.

UPDATE Ludogoret a fost eliminata dupa ce a pierdut returul de pe teren propriu cu 3-2 in fata celor de la Ferencvaros.

Moti si-a lasat echipa in 10 dupa o intrare criminala la mijlocul terenului. Moti a primit cartonasul rosu in minutul 82.

Jakub Swierczok, jucatorul celor de la Ludogorets si-a batut joc de o lovitura de la 11 metri. Jucatorul a vrut sa il umileasca pe portar si a incercat o "scarita", dar portarul a ramas pe mijlocul portii si a respins mingea peste poarta.

Ludogorets a pierdut mansa tur din primul tur al preliminariilor Champions League impotriva ungurilor de la Ferencvaros, scor 2-1 si sperau sa intoarca scorul pe teren propriu. In minutul 29 la scorul de 2-1 pentru Ferencvaros, bulgarii au primit o lovitura de la 11 metri care a fost executata de polonezul Jakub Swierczok.

Atacantul si-a batut joc de lovitura de la 11 metri. Jucatorul a vrut sa il umileasca pe portar si a incercat o "scarita", dar portarul a ramas pe mijlocul portii si a respins mingea peste poarta. La pauza meciului, antrenorul celor de la Ludogorets l-a schimbat pe Swierczok, in locul sau intrand Claudiu Keseru.