FA-BU-LOS! Neymar s-a inchinat in fata ZEULUI Ronaldinho! Apoi a reusit un GOLAZO SENZATIONAL mai tare decat cel cu care Ronaldinho a umilit Realul! VIDEO

Ronaldinho Neymar Campionate externe
Data publicarii: Joi 18 Octombrie 2012, 08:31
Data actualizarii: Joi 18 Octombrie 2012, 13:07

Cursa celebra a lui Ronaldinho din victoria Barcelonei cu Real Madrid chiar pe Bernabeu a fost copiata de pustiul Neymar!

Meci tare in Brazilia - Santos a jucat impotriva locului 2, Atletico Mineiro. Marile vedete - Neymar la gazde, Ronaldinho la oaspeti. Primul are tot viitorul in fata, al doilea un trecut glorios.

Meciul a inceput senzational, Miralles deschizand scorul chiar in secunda 18 din pasa lui Felipe Anderson. Neymar a reusit apoi o cursa fabuloasa in minutul 11 si a dublat avantajul gazdelor!

Atletico, cu Ronaldinho in prim plan, a reusit sa egaleze in doar 9 minute - Bernard (18) si JO (27) au stabilit scorul final, 2-2!

Neymar a mai reusit un dribling senzational la meciul cu Atletico Mineiro

Iata golul lui Ronaldinho care a facut ca fanii de pe Santiago Bernabeu sa se ridice in picioare pentru a-l aplauda! Care e mai frumos?