Cel mai faimos comentator din Italia a recidivat! Reactie DEMENTA dupa comeback-ul fantastic al Milanului! Golul lui Balotelli a declansat nebunia:

AC Milan Tiziano Crudeli Campionate externe
Data publicarii: Luni 27 Ianuarie 2014, 10:12
Data actualizarii: Marti 28 Ianuarie 2014, 01:19

► Unii zic ca n-o sa mai avem altul ca el in tenis. Poate Halep? ION TIRIAC, marti de la 19:00, LIVE IN STUDIO SPORT.RO!

Tiziano Crudeli, celebrul comentator italian, fan al lui AC Milan, a oferit una dintre cele mai tari faze ale weekendului, acesta avand o reactie "nebuna" la golurile marcate de Mario Balotelli si Giampaolo Pazzini.

Milan a intors rezultatul in minutele 87 si 89, dupa ce a fost condusa  de Cagliari inca din prima repriza.

AC Milan a reusit in cele din urma sa bifeze inca o victorie sub comanda lui Clarence Seedorf, fosta campioana a Europei urcand 2 locuri in clasament, insa doar pana pe 9.