"Ba, esti nebun?! I-ai spart dintii!" Un fotbalist din Anglia si-a pierdut mintile pe teren si si-a bagat in spital un coleg! Faza incredibila sub ochii lui Drogba: VIDEO

Notts County Didier Drogba Galatasaray Campionate externe
Data publicarii: Miercuri 17 Iulie 2013, 17:15
Data actualizarii: Miercuri 17 Iulie 2013, 17:13

►Pep trage Kloppotele in direct Sport.ro si Voyo.ro: sambata 17:45 Monchengladbach – Borussia si 19:30 Hamburg - Bayern! Finalele sunt duminica!

Galatasaray a jucat un amical cu echipa engleza de liga a treia - Notts County. Nervos dupa un gol primit, un fundas englez l-a lovit violent pe colegul sau din poarta. Dupa ce a incasat un picior direct in fata, polonezul Bartosz Bialkowski a primit ingrijiri medicale timp de 7 minute. Nu se stie cat timp le va lipsi portarul.

Chiar daca in momentul accidentarii scorul era 1-1, Galatasaray a reusit sa castige. Golurile au fost marcate de Yilmaz si Sneijder in ultimele zece minute ale partidei.