Atacul milionar care poate DINAMITA orice aparare! Ibra, Cavani si Lavezzi, in forma MAXIMA! Vezi golurile inscrise in PSG 2-1 Nantes: VIDEO

PSG Edinson Cavani Ezequiel Lavezzi Zlatan Ibrahimovic Campionate externe
Data publicarii: Luni 26 August 2013, 11:59
Data actualizarii: Luni 26 August 2013, 12:10

►S-o intoarcem ca la Ploiesti! Petrolul - Swansea, joi 20:30, IN DIRECT PRO TV si Voyo.ro!

PSG a reusit in sfarsit sa obtina prima victorie din acest sezon, dupa doua egaluri consecutive in fata unor echipe destul de slab cotate.

Cu Laurent Blanc la carma, dar si cu Edinson Cavani, Ibrahimovic sau Lavezzi pe teren, parizienii au reusit sa se impuna impotriva nou-promovatei Nantes, scor 2-1, dupa ce fostii coechipieri de la Napoli au inscris.

Transferat in schimbul a 63 de milioane de euro, Cavani a ajuns la a doua reusita in tot atatea meciuri, uruguayanul inscriind in minutul 25 al partidei, dupa o pasa a lui Zlatan Ibrahimovic.

Nantes a revenit in joc la inceputul reprizei secunde, dar Lavezzi a reusit, cu 20 de minute inaintea finalului, sa aduca victoria