Pep Guardiola Manchester City Premier League Anglia GUARDIOLA a turbat pe banca! Faza la care antrenorul celor de la Manchester City si-a iesit din minti in meciul cu Liverpool! FOTO
Data publicarii: Duminica 10 Noiembrie 2019, 20:18
Data actualizarii: Duminica 10 Noiembrie 2019, 20:26

Guardiola si-a iesit din minti la meciul dintre Manchester City si Liverpool.

In minutul 83 al meciului dintre Manchester City si Liverpool, la scorul de 3-1 pentru Liverpool, "cetatenii" au cerut din nou penalty dupa un hent al lui Trent Alexander Arnold. In minutul 5 al meciului, acelasi Trent Alexandr-Arnold a facut un hent, faza la care City a cerut penalty. Arbitrul partidei nu a dictat penalty la niciuna dintre faze, fapt ce a provocat furia lui Guardiola.