L-a invatat bine :) SUPERVIDEO: Cristiano Jr, aplaudat de intreg stadionul la un gol din foarfeca, la Portugalia - Algeria

Vineri 08 Iunie 2018, 15:02

Portugalia a invins cu 3-0 Algeria intr-un meci amical, cu o saptamana inaintea Mondialului.

Instaleaza aplicatia SPORT.RO pentru Android si iOS. Ai stirile momentului si livescore din toate campionatele!

Toata Romania vede Romania in direct la PRO TV! Sambata, 23 martie, 19:00, Suedia - Romania! Marti, 26 martie, 21:45, Romania - Feroe!

Aboneaza-te la canalul nostru de YouTube si vezi cele mai tari clipuri video

Cristiano Ronaldo a jucat 74 de minute in Portugalia - Algeria, pe Da Luz din Lisabona. Goncalo Guedes, de doua ori, si Bruno Fernandes au marcat golurile victoriei cu 3-0 a lusitanilor.

La finalul meciului, Cristiano Ronaldo a petrecut cateva minute pe teren alaturi de fiul sau, Cristiano Junior. Cei doi au schimbat cateva pase, iar pustiul a surprins si cu cateva executii frumoase, aplaudate de fanii prezenti.