L-a invatat bine :) SUPERVIDEO: Cristiano Jr, aplaudat de intreg stadionul la un gol din foarfeca, la Portugalia - Algeria

Cristiano Ronaldo Cristiano Jr Cristiano Ronaldo Junior foarfeca Portugalia Amicale
Data publicarii: Vineri 08 Iunie 2018, 15:02
Data actualizarii: Vineri 08 Iunie 2018, 15:07

Portugalia a invins cu 3-0 Algeria intr-un meci amical, cu o saptamana inaintea Mondialului.

Cristiano Ronaldo a jucat 74 de minute in Portugalia - Algeria, pe Da Luz din Lisabona. Goncalo Guedes, de doua ori, si Bruno Fernandes au marcat golurile victoriei cu 3-0 a lusitanilor.

La finalul meciului, Cristiano Ronaldo a petrecut cateva minute pe teren alaturi de fiul sau, Cristiano Junior. Cei doi au schimbat cateva pase, iar pustiul a surprins si cu cateva executii frumoase, aplaudate de fanii prezenti.