GOOOL Neymar! Reusita fabuloasa a brazilianului dupa 3 luni de absenta! A avut nevoie de doar 25 de minute: VIDEO
Duminica 03 Iunie 2018, 19:08

Neymar a revenit pe teren dupa 3 luni de absenta si a marcat in victoria Braziliei de astazi.

CLICK AICI pentru a instala GRATUIT aplicatia SPORT.RO pentru telefoane Android si iPhone!

Bucurati-va de fotbal! FCSB - Hajduk Split, joi 15 august de la 21.30, in direct la Pro TV!

Bucurati-va de fotbal! Spartak - PAOK, marti 14 august de la 20.30, in direct la Pro X!

Brazilia lui Neymar a invins cu 2-0 Croatia lui Modric si Rakitic! Starul lui PSG a deschis scorul in minutul 69, dupa ce a fost introdus de Tite la pauza!

Roberto Firmino a inscris celalalt gol al brazilienilor in minutul 90+3.