VIDEO: IREAL! CUTREMURATOR! EXTRATERESTRU! Barcelona 6-1 PSG! Barcelona a marcat 3 goluri din minutul 89! Dortmund 4-0 Benfica! 3 goluri Aubameyang! AICI AI REZUMATELE

00:55 09 Mar
AICI AI REZUMATUL VIDEO DE LA BARCELONA 6-1 PSG!

00:53 09 Mar
AICI AI REZUMATUL VIDEO DE LA BORUSSIA DORTMUND 4-0 BENFICA!

00:49 09 Mar
00:40 09 Mar
Poate cea mai tare reactie a unui fan pe stadion dupa golul lui Sergi Roberto :))

00:28 09 Mar
Fara cuvinte:

00:26 09 Mar
Cum a fost comentat golul lui Sergi Roberto la postul de radio Cadena SER. GENIAL! :))

Poti asculta cu click AICI!

00:21 09 Mar
Golul de 6-1 al Barcelonei a plecat de la un FAULT asupra lui Ter Stegen la mijlocul terenului. Incredibil...

00:11 09 Mar
Zgomotul de pe Camp Nou dupa meciul IREAL cu PSG!

23:58 08 Mar
Messi a sarbatorit calificarea alaturi de suporteri!

23:50 08 Mar
Asta e golul care a decis meciul MILENIULUI! Incredibiiiiil!

23:48 08 Mar
NUUUU EXISTA CUVINTE PENTRU ASA CEVA! NU EXISTA CUVINTE pentru asta! Barcelona intoarce 0-4 de la Paris si se califica! GOOOOL SERGI ROBERTOOOOO! GOOOOOL BARCELONA!

23:40 08 Mar
FABULOOOS! 5-1! PENALTY scos de Suarez, Neymar a batut si a inscris fara probleme! 5-1!

23:37 08 Mar
GOOOL BARCELONA! Minunat, din lovitura libera, Neymar! E 4-1!

23:32 08 Mar
Cavani are 8 goluri in 8 partide pentru PSG in Champions League, in acest sezon!

23:30 08 Mar
4-0 la Dortmund. Nimeni nu-l poate opri pe Aubameyang! Al 3-lea gol in aceasta seara!

23:27 08 Mar
Cavani e cel mai bun marcator din istoria lui PSG in Champions League, cu 20 de goluri, la egalitate cu Ibrahimovic.

23:22 08 Mar
Pulisic e cel mai tanar marcator din istoria lui Dortmund in Champions League.
23:11 08 Mar
GOOOL PSG! Cavani, imparabil, din pasa lui Kurzawa! E 3-1. Acum Barcelonei ii mai trebuie 3 goluri ca sa mearga mai departe.

23:06 08 Mar
Cavani a avut BARA! Se putea termina totul pentru Barcelona, care joaca in seara asta in fata a 96 290 de oameni!

23:04 08 Mar
Fantastic! Dortmund mai marcheaza o data, e 3-0 cu Benfica! Doua goluri in 3 minute pentru BVB! A inscris din nou Aubameyang!

GOOOOL DORTMUND! Pulisic a facut 2-0! La scorul asta, Borussia e in sferturile Champions League!

23:00 08 Mar

GOOOOOL MESSI! 3-0! Executie in forta de la 11 metri, Trapp s-a dus pe minge, dar n-a putut sa faca nimic!

22:59 08 Mar

Inca un start ireal de repriza! Neymar a fost faultat in careu si Barca primeste penalty in minutul 49!

22:38 08 Mar
Pauza la Dortmund si Barcelona! Barca are 2-0 cu PSG, Borussia 1-0 cu Benfica!

22:29 08 Mar
GOOOL BARCELONA! 2-0 in minutul 40! Kurzawa a trimis mingea in propria poarta dupa un calcai genial al lui Iniesta in apropierea liniei portii!

22:11 08 Mar
Fundasii Barcelonei au stat mai mult in jumatatea lui PSG decat in cea proprie pana acum.

22:09 08 Mar
Au inceput sa vina glumele pe Twitter dupa hentul lui Mascherano, folosit 'portar fals' in seara asta de Luis Enrique. :))

22:05 08 Mar
Fanii Barcelonei se plang si ei ca au avut penalty neacordat!

22:00 08 Mar
Draxler centreaza in mana lui Mascherano, aflat in careu, arbitrul lasa jocul sa continue. Jucatorii lui PSG protesteaza si cer penalty!

21:55 08 Mar
21:53 08 Mar
GOOOOL BARCELONA! Inceput senzational pe Camp Nou! 1-0! A marcat Suarez dupa 3 minute!

21:51 08 Mar
Aubameyang inscrie pentru Dortmund dupa 4 minute!!!! GOOOOL BORUSSIA! 1-0 cu Benfica!

21:50 08 Mar
Si la Barcelona atmosfera e absolut minunata!

21:47 08 Mar
Coregrafie superba a fanilor lui Dortmund pentru meciul cu Benfica!

21:42 08 Mar
Asa arata Camp Nou azi dimineata. Mai puneti 100 000 de oameni si vedeti ce atmosfera iese. :)

21:34 08 Mar
Atmosfera superba la Dortmund pentru Borussia - Benfica!

20:57 08 Mar
Sute de oameni au lucrat pe Camp Nou in aceasta dupa amiaza pentru a pregati coregrafia gigant a Barcelonei la meciul cu PSG:

20:49 08 Mar

ECHIPE DE START PENTRU BORUSSIA DORTMUND - BENFICA

20:45 08 Mar

ECHIPELE DE START PENTRU BARCELONA - PSG

20:08 08 Mar
Umtiti se ridica la nivelul evenimentului. :) A venit imbracat IMPECABIL pe Camp Nou pentru Barca - PSG.

19:53 08 Mar
Avem si un roman pe Camp Nou in seara asta :)
18:15 08 Mar
Catalanii de la Sport scriu ca presedintele lui PSG, Nasser Al-Khelaifi, i-a primis fiecarui fotbalist o prima in valoare de un milion de euro daca supercampioana din Ligue 1 reuseste sa o elimine pe Barcelona. Barca are acelasi bonus, insa in caz de castigare a Ligii Campionilor.
11:58 08 Mar
"Isprava sau eliminare"

Catalanii viseaza la un meci istoric pe Nou Camp, diseara. Sport Catalunya vorbeste despre "adevarata incercare" si "marele test".

"A sosit timpul! Timpul pentru marele test si adevarata incercare", noteaza Sport.es, publicatia "de casa" a Barcelonei.

Catalanii noteaza ca Barcelona vine dupa patru victorii consecutive, 2-1 cu Leganes, 2-1 cu Atletico Madrid, 6-1 cu Sporting Gijon si 5-0 cu Celta. Pe un ton optimist, acestia amintesc declaratia lui Luis Enrique: "Daca ei ne-au dat 4, noi de ce sa nu dam 6?".

Pe de alta parte, Unai Emery, antrenorul lui PSG, spune si el: "Mergem pe Camp Nou sa aratam personalitate! Nu ne e frica de nimeni si de nimic".
11:53 08 Mar