Scene incredibile la Brasov - Dinamo! Patronul Ioan Neculaie a coborat nervos de la loja si i-a chemat pe toti la ORDINE! FOTO

FC Brasov Dinamo Ioan Neculaie Superliga
Data publicarii: Sambata 21 Martie 2015, 22:42
Data actualizarii: Sambata 21 Martie 2015, 22:53

FC BRASOV 1-0 DINAMO | Momente rare petrecute la meciul dintre FC Brasov si Dinamo, pierdut de "caini" in ultimele minute ale partidei.

Patronul Ioan Neculaie a coborat extrem de nervos de la loja in minutul 74, cand Brasov a ramas cu un om in minus pe teren, dupa ce Bencun a fost eliminat.

Acesta a fost surprins de camerele video chemandu-l pe Zotta pe tunelul de acces pe teren, la ordine.

Brasov a reusit sa castige meciul cu 1-0, dupa ce Ganea a marcat in minutul 88, in urma unei lovituri libere de la 30 de metri.

"Domnul Niculaie m-a chemat ca a avut o presimtire. Mi-a spus la pauza ca Bencun va fi eliminat. Imi pare rau ca a avut dreptate", a explicat Zotta la DigiSport momentul.

Sursa foto: LookTV.