Simona Halep, sedinta foto surprinzatoare la Constanta! Cum s-a pozat campioana de la Roland Garros | FOTO
Simona Halep se relaxeaza in pauza competitionala.
Campioana la Roland Garros, Simona Halep a mers la Constanta in pauza competitionala, dupa ce a fost eliminata inca din turul al treilea la Wimbledon.
Romanca a ales sa se relaxeze intr-un mod inedit in orasul ei natal. Halep a facut o sedinta foto langa Cazinoul din Constanta.
Momentul a fost surprins de fanii tenismenei, care au publicat imediat imaginile pe retelele de socializare.
Urmăriți SPORT.RO și pe Google News