VIDEO Arabii, impresionati pana la lacrimi! Momentul in care Zenga si Maradona au cazut la pace! S-au imbratisat minute in sir dupa ce au facut egal in min. 96!

Walter Zenga maradona Stranieri
Data publicarii: Sambata 24 Decembrie 2011, 15:15
Data actualizarii: Sambata 24 Decembrie 2011, 15:07

Maradona a fost la un pas de bataie cu Olaroiu, dar s-a cumintit dupa ce a fost amendat. L-a imbratisat minute in sir pe prietenul romnului, italianul Walter Zenga.

Al Wasl si Al Nasr au terminat la egalitate, 2-2, in ultimul meci din prima liga a Emiratelor Arabe Unite, divizie dominata de echipa lui Cosmin Olaroiu si Mirel Radoi.

Careca a deschis scorul in minutul 6 pentru oaspeti pentru ca golurile lui Donda si Ahmed sa intoarca meciul in favoare echipei lui Maradona! Cand parea ca fostul mare jucator argentinian va reusi o victorie importanta, Leo Lima a egalat in minutul 96 din penalty!