Torje a ratat un penalty in min 85, Osmanli invinsa cu 2-1 de Konya! Rusescu, niciun gol marcat, Szukala nu prinde echipa!

Gabi Torje Bogdan Stancu Osmanlispor Stranieri
Data publicarii: Luni 14 Septembrie 2015, 12:45
Data actualizarii: Luni 14 Septembrie 2015, 12:57

Genclerbirligi, echipa romanilor Latovlevici si Stancu, a fost invinsa cu 3-2 de Bursaspor. Latovlevici a fost rezerva, iar Bogdan Stancu nu a facut parte din lot.

Gabi Torje a ratat un penalty in minutul 85 al meciului pierdut de Osmanlispor pe teren propriu, 1-2 cu Konyaspor.

La Osmanli, Raul Rusescu a fost introdus pe teren in minutul 70, iar polonezul Lukasz Szukala si japonezul Takayuki Seto au vazut tot meciul de pe banca de rezerve. Goalkeeperul Mario Felgueiras a fost rezerva la Konyaspor, iar Marica nu a facut parte din lot.

Genclerbirligi, echipa romanilor Latovlevici si Stancu, a pierdut in deplasare meciul cu Bursaspor, scor 3-2. Latovlevici a fost rezerva, iar Stancu nu a prins lotul.

Osmanlispor este pe locul 10 in clasament, in timp ce Gencler ocupa loc de retrogradare, cu doar 3 puncte dupa primele patru etape. Fenerbahce e lider, cu un punct avans fata de Besiktas si cinci peste Galatasaray.