GOL SUPERB marcat de fostul "Messi" al Stelei! Cum a inscris Florentin Matei in Ucraina. VIDEO

Florentin Matei Stranieri
Data publicarii: Luni 14 Septembrie 2015, 11:56
Data actualizarii: Luni 14 Septembrie 2015, 11:57

Florentin Matei a reusit sa marcheze un gol superb pentru Volyn in ultima etapa din Ucraina.

Matei a punctat in minutul 10 al meciului cu Cernomorets Odessa din lovitură libera, iar 14 minute mai tarziu Anatoli Didenko a marit avantajul oaspetilor. Serghei Petko a redus din handicap in minutul 74.

Acesta a fost al treilea gol reusit de fostul stelist de 22 de ani in actualul campionat.

Si Liviu Antal si Ovidiu Hoban au marcat pentru echipele lor in acest weekend. Antal a deschis scorul pentru Hapoel Tel Aviv in minutul 44 al meciului cu Maccabi Netanya, partida incheiata 1-1.

Hoban a marcat in victoria celor de la Hapoel Beer Sheva cu 3-2 in fata celor de la Hapoel Raanana.