Bogdan Stancu Turcia Stranieri SENZATIONAL! Bogdan Stancu a inscris dintr-o SUPER FOARFECA in ultimul meci al echipei sale! Romanul este cel mai bun marcator din Super Lig
Data publicarii: Sambata 14 Decembrie 2019, 23:07
Data actualizarii: Sambata 14 Decembrie 2019, 23:22

Bogdan Stancu face senzatie in liga turceasca cu Gencerbirligi.

Genclerbirligi s-a impus cu 3-1 in meciul cu Goztepe. Doua din golurile partidei au fost marcate de Bogdan Stancu. Romanul a deschis golul in minutul 29 pentru echipa sa, pentru ca tot el sa inchida tabela de marcaj cu un gol din foarfeca, in minutul 67.

Bogdan Stancu a devenit cu cele doua goluri marcate in aceasta seara golgheterul primei ligi turcesti de fotbal, cu 10 reusite in acest sezon.