NEBUNIE in Ligue 1! Mutu a ridicat stadionul in picioare cu faze GENIALE! Cum a ajuns ZEU in 70 de minute. VIDEO SENZATIE

Adrian Mutu AC Ajaccio Stranieri
Data publicarii: Luni 01 Octombrie 2012, 15:30
Data actualizarii: Luni 01 Octombrie 2012, 15:34

Adi Mutu a reusit sa-i convinga pe fanii lui Ajaccio ca e cel mai tare din istoria clubului!

La primul meci pe stadionul Francois Coty, Mutu a facut show total! N-a dat gol cu Brest (2-1), dar i-a tinut pe fani mai mult in picioare. Le-a aratat preluari de senzatie, suturi din toate pozitiile si driblinguri geniale!

Dupa 70 de minute, a parasit terenul in aplauzele intregului stadion! Mutu a fost de mai multe ori aproape de gol, dar a ratat de fiecare data! A incercat o super foarfeca din careu, apoi a ratat incredibil din cativa metri si a incheiat show-ul cu o lovitura libera de la peste 30 de metri, scoasa greu de portarul lui Brest!

VEZI AICI toate fazele reusite de Mutu la primul meci ca titular la Ajaccio!