Lacina Traore l-a scos din sarite pe Dan Petrescu cu Lokomotiv Moscova! Vezi ce reactie a avut dupa prima bataie din 2012

Lacina Traore Dan Petrescu Kuban Krasnodar Lokomotiv Moscova Stranieri
Data publicarii: Sambata 03 Martie 2012, 18:48
Data actualizarii: Sambata 03 Martie 2012, 19:00

LOKOMOTIV MOSCOVA 2-0 KUBAN | Kuban a pierdut primul meci din 2012 in Rusia. Lacina a fost omul negru pentru trupa lui Dan Petrescu.

Cu Bucur rezerva, Kuban a pierdut cu Lokomotiv cu 2-0, intr-un meci in care Lacina a ratat un penalty.

Maicon a deschis scorul in minutul 5 al meciului, Traore a ratat un penalty in min 42, pentru ca doua minute mai tarziu Caicedo sa inscrie golul doi pentru Lokomotiv. Bucur a intrat pe teren dupa o ora de joc.

Dupa meci, Dan Petrescu a fost extrem de suparat pe Traore:

"Penaltyul ratat a influentat mult jocul. Si la meciurile de pregatire si antrenamente am mai ratat penaltyuri, 6 sau 6. Nu ne concentram destul in aceste momente."